úterý 28. září 2010

Oprava domečku

Během září jsme zahájili stavbu půdního bytu ve Svámídžího domečku. Práce probíhají hlavně o víkendech za vydatné a pomoci karmajogínů, kterým tímto děkujeme :-).

Během uplynulých 4 víkendů práce hodně pokročily:

1. víkend – 3.-5.9. - vyklizení půdy


2. víkend - 10.-12.9. – demolice příčky mezi komorou na dřevo a předsíní v přízemí a provedení rýh pro osazení ocelového roznášecího roštu - základ nosného tubusu schodiště do podlahy.3. víkend - 17.-19.9. - bourání štítu pro nové okno a komín. Díra ve štítu nám poslouží pro manipulaci s lepenými stropními nosníky.


4. víkend – 25.-26. (28.) 9. - podávání dřevěných vazníků otevřeným štítem, jejich osazování,  vyrovnávání laserovou křížovou hlavou a kotvení styčníkovými plechy
Na nejbližší víkendy je naplánováno:
5. víkend – 1.-3.10. - snášení staré krytiny střechy a latí, ošetřování dřeva Bochemitem, stavba nosné konstrukce vikýře, pojistná hydroizolace, kontralatě, latě

6. víkend – 8.- 10.10. - osazení nových střešních oken, klempířských výrobků a nové střešní krytiny

7. víkend – 15.- 17.10. - vytvoření nosného tubusu schodiště, který tvoří výměnu pro stropní nosníky v tom místě, dodávka a montáž EURO oken, doplechování vikýře

Rekonstrukce je možná pouze díky vaší pomoci. V tuto chvíli hledáme několik zručných karmajogínů pro doplnění našich řad. Dejte nám prosím vědět vaše časové možnosti na známý kontakt ashram@yoga.cz, nebo na tel: 733 686 008.
Práce se najde i pro šikovné ženy! Je třeba nalakovat nový altánek u domečku a nové meditační terasy u haly Ganga.Karmajóga na Svámídžího domečku a lakování altánku a terasy je ZDARMA.
Pokud se chystáte přijet, hlaste se, prosím předem.
A pokud máte omezené časové možnosti, ale rádi byste přispěli finančně, můžete tak učinit na účet u KB Kroměříž 35-3648620257/0100, do poznámky uveďte "Domeček".

Moc děkujeme za každou formu pomoci.
Váš ášram Střílky

Žádné komentáře:

Okomentovat