středa 19. května 2010

Dámská šatna pod Jadanem

Na letní seminář bychom rádi zvýšili úložnou kapacitu dámské šatny pod Jadanem. V současnosti bohužel nemáme kam ji rozšířit (museli bychom přesunout sklad), ale rádi bychom alespoň nahradili stávající vybavení něčím praktičtějším. Nejpravděpodobnější (a nejlevnější) řešení je nakoupit regály  v IKEA a mezi ně dát tyče s ramínky, dvě nad sebou a mezi lavice. V místnosti cca 9x7 metrů by vzniklo zhruba 220 míst pro zavazadla 40x40x55cm a 14,5m tyčí s ramínky. V pokračování chodby by mohlo být zhruba 20 kovových skříněk, věšáky, lavice a průsvitné závěsy do oken. Celé by to mohlo vypadat asi takhle:Náklady odhadujeme na 50 000 Kč. Pokud byste na tuto investici chtěli přispět, můžete poslat peníze na účet Nadace živoucí světlo: ČSOB 153123968/0300, specifický symbol: 101, do zprávy pro příjemce napište "šatna". Když 250 lidí pošle 200 korun, máme to doma :-)

Ještě informace o dolní kanceláři: na léto plánujeme provizorní tunel přes kancelář DNM do kanceláře architektů, abychom zvětšili obslužnou plochu pro návštěvníky semináře. Do budoucna kancelář DNM začleníme do systému dolní kanceláře a pro DNM najdeme nový prostor. Celá operace se při zapojení karmajogínů dá zvládnout cca za 20 000 korun. Pokud byste chtěli přispět, je to stejný účet, jen do zprávy pro příjemce napište kancelář...

Budeme vděční za každou pomoc - finanční i karmajógovou (o té se prosím domluvte s Markétou Školoutovou na mailu ashram@yoga.cz).

Díky,
Dayalpuri

Žádné komentáře:

Okomentovat