pondělí 15. února 2010

POKLÁDÁNÍ KOBERCE V MEDITAČNÍ HALE GANGA

Devět rolí zbrusu nového koberce do meditační haly Ganga dorazilo v pátek 29. 1. 2010. Toto množství je potřeba k pokrytí 220 m² podlahy. Cena koberce vyšla na 43.042,- Kč. Valná většina této částky byla uhrazena z darů. Myšlenka na uspořádání sbírky na nový koberec vznikla spontánně při semináři manželů Zanáškových, který se konal o víkendu 29.-31. 1. 2010. Účastníci semináře sami přišli s myšlenkou přispět na zvelebení prostor meditační haly a nahradit stávající strakaté provizorium z různě velkých, zasloužilých kusů jednolitým kobercem, který by ladil s vybavením interiéru. Díky sbírce se na koberec vybralo 35.480,- Kč. Všem, kteří přispěli, děkujeme.


První únorový víkend byl koberec položen. Současně pokračují dokončovací stavební úpravy – upravuje se schodiště a instaluje zábradlí. Dalším krokem bude vybavení pokojů novým nábytkem. Práce je stále dost, ale díky pomoci a podpoře všech pokračuje rychle kupředu.

Závěrem bychom vám všem chtěli poděkovat. Velmi si vážíme vaší pomoci, ať už v podobě peněžního daru, karmajógy nebo „pouhé“ účasti na seminářích.

  

Žádné komentáře:

Okomentovat