středa 9. prosince 2009

Koberec do meditační haly Ganga


Rádi bychom začátkem roku pořídili nový koberec do meditační haly Ganga, namísto několika stávajících, které provizorně pokrývají podlahu. Impulz k této sbírce dali účastníci semináře Luďka Zanášky, který zde nedávno probíhal - vybrali mezi sebou část potřebných peněz a další část přislíbili jednotlivě poukázat na konto Nadace živoucí světlo. Zrodil se zde také hezký nápad oslovit informací o této sbírce více lidí. Toto je mail od jedné z účastnic semináře, kterým nás na sbírku upozornila. Děkujeme!
O víkendu jsem byla ve Střílkách a měli jsme seminář v Ganze. Na první pohled mě upoutal koberec. Věřím, že ty kousky darovali žáci z lásky, ale z důvodu bezpečnosti, údržby a lahodění oku a srdci by byl lepší koberec vcelku. Ptala jsem se na cenu, ale ta není pro mne dostupná. Pak večer při Satsangu mluvil Luděk krásně mimo jiné, že Ášram je tu pro nás a my pro něj. Inspirovalo mne to a při snídani jsem se s Luďkem dohodla, že podám takový návrh: Kdo má možnost a chce, ať pošle peníze na účet Gangy a do poznámky dá - koberec. Nápad se uchytil, myslím, že hodně lidí oslovil a když vědí, že budou jejich peníze použity opravdu na jednu konkrétní věc, tak rádi přispějí.
Rattanpuri
Dary můžete zaslat na účet: Nadace Živoucí světlo Maháprabhudíp satsang, KB Kroměříž 35-3648620257/0100, specifický symbol: 110, do poznámky uveďte "koberec". Nebo můžete peníze vhodit do kasičky v ášramu.
Pokud se vybere peněz více, použijeme je na vybavení pokojů na Ganze, kde chybí kvalitní postele a matrace, a také na dokončení koupelen na pokojích Gangy.

Žádné komentáře:

Okomentovat